Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Drabina drewniana malarska 2x7 rozstawna Premium
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drabiny oferowane w naszym sklepie to starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości - niezawodne narzędzia do pracy i udogodnienia dla domu.
Nowoczesny model drabiny dwustronnej to niezwykle wytrzymały produkt dla wymagających klientów. Dedykowana do prac malarskich oraz innych zadań w gospodarstwach domowych.
- Lekka i solidna drewniana konstrukcja
- Wykonana z litego drewna sosnowego
- Pasy zabezpieczające przed nadmiernym rozsunięciem
- Wbudowane stalowe szpilki usztywniające konstrukcję
- Solidne podłużnice o przekroju 61 x 22 mm
- Stopnie o przekroju 48 x 22 mm
- Odległość między szczeblami 30 cm
- Nośność max. 150 kg
- Wyprodukowana w Polsce zgodnie z normą EN 131-1 i EN 131-2
- Elementy połączone klejem wodoodpornym
Drabina wyposażona w klasyczne szczeble o rozstawie 30 cm, zawiera stalowe szpilki, które wzmacniają konstrukcję oraz pozwalają skręcać drabinę w procesie jej użytkowania. Posiada prowadniki ułatwiające jej transport oraz przechowywanie.

ilość stopni / szczebli: 2x7
wysokość robocza: 3,54 m
wysokość do podestu: 2,05 m
długość drabiny po złożeniu: 2,25 m
grubość drabiny: 0,14 m
szerokość drabiny: 0,59 m
ilość prętów wzmacniających: 4
waga : 12 kg
- Wszystkie okucia wykonane są ze stali ocynkowanej
- Dodatkowy hak na wiadro mocowany w górnej części drabiny

Dane techniczne
| wysokość w pozycji przystawnej | 196 cm |
| maksymalna wysokość robocza | 3,3 m |
| pozycja rozstawna | tak |
| wysokość w pozycji rozstawnej | 2,25 m |
| wysokość robocza w pozycji rozstawnej | 3,54 m |
| podest | nie |
| szerokość (bez stabilizatorów) | 59 cm |
| liczba stopni | 2x7 |
| waga | 12 kg |
| maksymalne obciążenie | 150 kg |
