Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Drabina drewniana płaski stopień 2x5 rozstawna malarska
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DRABINA MALARSKA DREWNIANA DWUSTRONNA
2x5 PŁASKI STOPIEŃ
Nowoczesny model drabiny dwustronnej to niezwykle wytrzymały produkt dla wymagających klientów.
- Wykonana z litego drewna sosnowego
- Pasy zabezpieczające przed nadmiernym rozsunięciem
- Solidne podłużnice o przekroju 61 x 22 mm
- Stopnie o przekroju 68 x 22 mm
- Dodatkowe pręty spinające konstrukcję
- Ocynkowane zawiasy z haczykiem
- Elementy połączone klejem wodoodpornym grupy D-3
- Odległość między szczeblami 28 cm
- Nośność max. 150 kg
- Wyprodukowana w Polsce zgodnie z normą EN 131-1 i EN 131-2
ilość stopni / szczebli: 2 x 5
wysokość robocza: 2,77 m
wysokość do podestu: 1,28 m
wymiar platformy roboczej: 14 x 41 cm
długość drabiny po złożeniu: 1,36 m
grubość drabiny: 0,35 m
szerokość drabiny: 0,5 m
ilość prętów wzmacniających: 4
waga : 10 kg


- Wszystkie okucia wykonane są ze stali ocynkowanej
- Dodatkowy hak na wiadro mocowany w górnej części drabiny
Dane techniczne
| wysokość w pozycji przystawnej | 1,36 m |
| maksymalna wysokość robocza | 2,77 m |
| pozycja rozstawna | tak |
| wysokość w pozycji rozstawnej | 1,28 |
| wysokość robocza w pozycji rozstawnej | 2,77 m |
| podest | tak |
| wysokość w ustawieniu jako podest | 1,28 m |
| powierzchnia robocza podestu | 14x41 cm |
| szerokość (bez stabilizatorów) | 50 cm |
| liczba stopni | 2x5 |
| waga | 10 kg |
| maksymalne obciążenie | 150 kg |